Pirkite be rizikos, nepatiko prekė? Turite net 30 dienų jai grąžinti ir atgauti visus pinigus!Pristatymas

Pristatymas su siuntos draudimu!

Norime užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų siuntą priešingu atveju grąžiname pinigus! Lektro.lt siūlo ne tik patogų pristatymo būdą, bet mes esame pasiruošę padengti visas nenumatytas išlaidas ir kompensuoti Jums visą sumą jeigu siunta pasimestų!

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Dėl itin didelės paklausos ir užsakymo kiekio mes prekių likučius išparduodame dažniausiai tą pačią dieną nuo jų gavimo iš gamintojo. Mes norime Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – mes norime prekių katalogą padaryti prieinamą visur ir visada. Mes bendradarbiaujame su stambiais naujovių gamintojais, kurie mums suteikia išskirtinę galimybę prekes pristatyti tiesiai iš gamintojo sandėlių,  prekes pristatome per 10-30 darbo dienų Dėl nenumatytų aplinkybių, kaip kad tarpininkų ar vežėjų apkrovos ar žmogiškos klaidos prekės gali vėluoti iš anksto atsiprašome jei taip nutiktų. Taip pat dėl šventinio laikotarpio ar dėl karantino Jūsų užsakymas gali vėluoti - iš anksto atsiprašome jei tai nutiktų.

Po prekės išsiuntimo mes Jums atsiųsime siuntos numerį ir Jūs galėsite sekti prekę. Siekiant užtikrinti greičiausią pristatymą kiekvieną prekę pristatome greičiausiu būdu, kokiu ji tik gali atkeliauti iš užsienio, Jums prekę standartiškai pristatysime Jūsų pasirinktu pristatymo būdu pristatymo kainą galite pamatyti atsiskaitymo puslapyje.

Siuntos informaciją matysite prekei pasiekus Lietuvą.

KOKYBĖS KONTROLĖ

Kiekviena prekė pereina griežta kokybės kontrolę, ji yra patikrinama gamintojo ir pakartotinai ištestuojama bei patikrinama logistikos sandėliuose tam, kad Jums galėtume pristatyti prekę, kuri atitinka aukščiausius gamybos bei kokybės standartus.

 

SAUGI PAKUOTĖ

Kiekviena prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama saugioje pakuotėje su dvigubais paminkštinimais tam, kad ji pasiektų Jūsų duris visiškai sveika ir nepažeista, todėl prekė gali nuvykti tūkstančius kilometrų visiškai nepažeista ir saugi.