Pinigų grąžinimo garantija

Esame 100% įsitikinę, kad pardavinėjame aukščiausios kokybės prekes, tad gavę prekę drąsiai ją išbandykite ir panaudokite, o jei ji Jums netiks, mes grąžinsime 100% pinigų ir apmokėsime Jūsų pristatymo išlaidas. Blogiausias scenarijus, kuris gali nutikti perkant Lektro, tai Jūs be vargo atgausite visus sumokėtus pinigus, bet geriausia kas gali nutikti, tai įsigyta prekė palengvins Jūsų gyvenimą! Su didžiausia pagarba ir lojalumu Jums Lektro Direktorius, Martynas Gulbinas

 

Jūsų patogumui galite grąžinti prekę, kuri Jus netenkino ir atgauti sumokėtus pinigus. Prekę galite grąžinti net per 14 dienų nuo prekės gavimo, prekė turi būti nenaudota ir tokiam pat stovyje kaip ir kad ją gavote, pinigus Jums grąžinsime iki 10 darbo dienų, įprastai grąžiname greičiau. 

Būtina procedūra grąžinti prekei:

 

1. Susisiekti su mumis el. paštu info@lektro.lt

2. Mes Jums atsiųsime pinigų grąžinimo formą, kurią Jūs turėsite užpildyti ir pasirašyti.

3. Jūs atsiųsite prekę nurodytu adresu, kurį mes Jums parašysime.

 

4. Gavę prekę įvertinsime jos būklę ir jeigu prekė nebuvo naudota grąžinsime pinigus iki 10 darbo dienų, taip pat apmokėsime ir Jūsų pristatymo išlaidas.

Jeigu prekė yra išsiųsta ir keliauja pas Jus, tuomet galite grąžinti prekę tik ją gavę ir išsiuntęs mums, tuomet mes Jums grąžinsime pinigus. Jeigu prekė pasimeta kelyje Jums priklauso siuntos draudimas, tuomet pinigus galime grąžinti Jums dar negavus prekės.

Geriausi linkėjimai,

Lektro