Nemokamas pristatymas visame pasaulyje

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Dėl itin didelės paklausos ir užsakymo kiekio mes prekių likučius išparduodame dažniausiai tą pačią dieną nuo jų gavimo iš gamintojo. Mes norime Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – mes norime prekių katalogą padaryti prieinamą visur ir visada. Mes bendradarbiaujame su stambiais naujovių gamintojais, kurie mums suteikia išskirtinę galimybę prekes pristatyti tiesiai iš gamintojo sandėlių, todėl prekes galime lanksčiai pristatyti visame pasaulyje per 7-20 darbo dienų, Jūsų prekę pristatysime nemokamai per 7-20 darbo dienų laikotarpį, o šventiniu laikotarpiu per 10-25 darbo dienas. standartiškai prekės pristatymas užtrunka 2 savaites.

Po prekės išsiuntimo mes Jums atsiųsime siuntos numerį ir Jūs galėsite sekti prekę. Siekiant užtikrinti greičiausią pristatymą kiekvieną prekę pristatome greičiausiu būdu, kokiu ji tik gali atkeliauti iš užsienio, Jums prekę standartiškai pristatysime per Omniva paštomatą arba Lietuvos paštą – apie tai Jus informuosime.

Siuntos informaciją matysite prekei pasiekus Lietuvą. Norėdami gauti prekę į kitą Pasaulio šalį, tiesiog pasirinkime šalis nurodykite norimą šalį ir mes Jums prekę pristatysime bet kur visiškai nemokamai!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „shipping“

KOKYBĖS KONTROLĖ

Kiekviena prekė pereina griežta kokybės kontrolę, ji yra patikrinama gamintojo ir pakartotinai ištestuojama bei patikrinama logistikos sandėliuose tam, kad Jums galėtume pristatyti prekę, kuri atitinka aukščiausius gamybos bei kokybės standartus.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „factory quality control“

SAUGI PAKUOTĖ

Kiekviena prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama saugioje pakuotėje su dvigubais paminkštinimais tam, kad ji pasiektų Jūsų duris visiškai sveika ir nepažeista, todėl prekė gali nuvykti tūkstančius kilometrų visiškai nepažeista ir saugi.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „safe package shipping“