Pristatymas su siuntų draudimu!

Norime užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų siuntą priešingu atveju grąžiname pinigus! Lektro.lt siūlo ne tik patogų pristatymo būdą, bet mes esame pasiruošę padengti visas nenumatytas išlaidas ir kompensuoti Jums visą sumą jeigu siunta pasimestų!

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Dėl itin didelės paklausos ir užsakymo kiekio mes prekių likučius išparduodame dažniausiai tą pačią dieną nuo jų gavimo iš gamintojo. Mes norime Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – mes norime prekių katalogą padaryti prieinamą visur ir visada. Mes bendradarbiaujame su stambiais naujovių gamintojais, kurie mums suteikia išskirtinę galimybę prekes pristatyti tiesiai iš gamintojo sandėlių,  prekes pristatome per 10-25 darbo dienas.

Po prekės išsiuntimo mes Jums atsiųsime siuntos numerį ir Jūs galėsite sekti prekę. Siekiant užtikrinti greičiausią pristatymą kiekvieną prekę pristatome greičiausiu būdu, kokiu ji tik gali atkeliauti iš užsienio, Jums prekę standartiškai pristatysime per LP Express kurjerių tarnybą arba Lietuvos paštą – apie tai Jus informuosime.

Siuntos informaciją matysite prekei pasiekus Lietuvą. Norėdami gauti prekę į kitą Pasaulio šalį, tiesiog pasirinkime šalis nurodykite norimą šalį ir mes Jums prekę pristatysime bet kurioje pasaulio vietoje vos už 2.97eur su siuntų draudimu!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „shipping“

KOKYBĖS KONTROLĖ

Kiekviena prekė pereina griežta kokybės kontrolę, ji yra patikrinama gamintojo ir pakartotinai ištestuojama bei patikrinama logistikos sandėliuose tam, kad Jums galėtume pristatyti prekę, kuri atitinka aukščiausius gamybos bei kokybės standartus.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „factory quality control“

SAUGI PAKUOTĖ

Kiekviena prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama saugioje pakuotėje su dvigubais paminkštinimais tam, kad ji pasiektų Jūsų duris visiškai sveika ir nepažeista, todėl prekė gali nuvykti tūkstančius kilometrų visiškai nepažeista ir saugi.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „safe package shipping“