Back
-43%

Grilio pirštinės (karščiui atsparios) – ir pagalba, ir apsauga!

Kaina: 19.97

Aprašymas

Specialaus pluošto pirštinės!

Garantuota apsauga!

gif.gif

Karščiui atsparios pirštinės net iki 500°C laipsnių karščio!

Naujos, sertifikuotos grilio pirštinės sukurtos siekiant kuo geriau apsaugoti jūsų rankas kepant maistą grilyje, orkaitėje, ant viryklės ar tiesiog norint perkelti karštus indus virtuvėje ar lauke. Pagamintos iš specialaus audinio, kuris atsparus net iki 500°C laipsnių karščiui! Nuo šiol gaminkite maitą be jokios baimės.Apsaugokite savo rankas bei riešus nuo skaudžių bei nemalonių nudegimų. Vasaros grilio sezonas taps saugus ir malonus! Su mūsų karščiui atspariomis pirštinėmis tapkite tikru virtuvės šefu, kuris nebijo karščio! Argi tai nenuostabu? 

2f24f9ea5ac8e3532ca4c25828a3093a_1024x1024_2x_3ec944b0-f033-402c-a9f3-ab0e2df63047_720x
gif.gif (3)

Ypatingas DEYAN Aramid pluoštas

Specialios technologijos DEYAN Aramid pluoštas žinomas kaip galintis atlaikyti ypač stiprų karštį, degančią ugnį, be to, ilgai nesusidėvi, todėl įsigiję pirštines galėsite naudoti jas begalę kartų. Pirštinių apsauginę funkciją dar labiau sustiprina ir dailūs izoliaciniai silikoniniai papuošimai. Griliaus pirštinės taps puiki apsisaugojimo priemonė. Palyginus šias pirštines su paprastomis medvilninėmis arba su guminėmis, šios yra tikra revoliucijos bomba! Tobulai apsaugo Jūsų rankas nuo didelio karščio bei nuo nudegimų. Apsaugokite savo rankas ir riešus jau šiandien! 

Universalaus dydžio!

Nesijaudinkite, jeigu Jūs turite smulkią, arba atvirkščiai, gana stambią ranką. Grilio pirštinės vieno dydžio, bet tinka bet kokiai rankai. Prailgintos, 35 cm ilgio karščiui atsparios pirštinės patikimai dengia jūsų riešus, tad apsauga nuo nudegimų garantuota! Maksimali šilumos ir karščio apsauga su grilio pirštinėmis pavers Jūsų “Barbecue” smagius vakarus ypač malonius ir saugius. Daugiau niekada nebe nusideginsite pirštų, delnų ar riešų! Saugumas visada buvo ir bus pirmoje vietoje! Saugokite save ir savo šeimą bei artimuosius su išmaniomis revoliucijomis! 

savodo-bbq-grill-gloves-outdoor-cooking-oven-mitts-932-f-heat-resistant-barbecue-gloves-red-silicone__616FV7n1n2L_540x
gif.gif (2)

Patogu skalbti ir pakabinti!

Karščiui atsparios pirštinės išsitepė su padažu? Nesijaudinkite ir tiesiog meskite jas į skalbimo mašiną! Paprasta prižiūrėti – pritaikytos skalbti skalbimo mašinoje arba rankomis. Mūsų pirštinės yra lengvos, tačiau maksimaliai izoliuotos apsauginiu sluoksniu. Plaunant joms niekas neatsitinka ir apsauginių savybių nepraranda. Ypatingi silikoniniai raštai esantys ant grilio pirštinių nenusilupa ir užtikrina ilgaamžiškumą. Nuo šiol nebe reikės pirkti naujų pirštinių kiekvieną sezoną. Taip galėsite sumaniai taupyti savo pinigus! Ypatinga yra tai, kad megzta medžiaga leidžia odai kvėpuoti, todėl Jūsų rankos bus sausos ir vėsios karštą vasaros dieną. Pirštinių viduje yra kilpelės, todėl lengvai rasite, kur jas patogiai pakabinti!

 

p.s. prašome šias pirštines naudoti atsargiai ir atsakingai, pirštines privalote naudoti tik pagal paskirtį – www.lektro.lt neatsako už neteisingą ar neatsargų šios prekės naudojimą.

Klientų nuomonės apie prekę

Klientai visada teisūs

Savo klientams siūlome tik išskirtines, modernias aukščiausios kokybės prekes visame pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiriame siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas būtų patenkintas, todėl suteikiame 14 d. grąžinimo garantiją. Padarysime viską Jūsų gyvenimo patogumui!

[woocommerce_reviews id=”7433″ product_title=”” no_of_reviews=”7″ ]

Mums svarbi Jūsų nuomonė.

Pirkote šią prekę? Pasidalinkite įspūdžiais

[contact-form-7 404 "Not Found"]
1810 KLIENTŲ MUS APLANKO KASDIEN
202 KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ
4 METAI KAIP GYVUOJA VARDAS
25000 FACEBOOK FANŲ

Pristatymas yra su siuntos draudimu, tad jeigu siunta pasimestų mes ją kompensuotume!

Prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai! Nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 dienų ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Užtikriname, kad kiekvienas klientas gaus siuntą, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Jokios rizikos!

Lektro.lt nemokamas prekių pristatymas

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos jame esančios prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Įprastai dėl itin didelės paklausos prekes išparduodame tą pačią dieną, kai tik jas gauname iš gamintojų. Tačiau Jūs mums rūpite, todėl suteikiame Jums galimybę įsigyti prekių ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – bendradarbiavimas su stambiais inovatyvių prekių gamintojais mums tai leidžia padaryti! Prekės tiesiai iš gamintojų sandėlių pristatomos per 5-12 d. d.

Kai tik prekės iškeliauja iš užsienio sandėlių, informuojame apie tai, pateikdami siuntos numerį. Juo pasinaudoję, galite stebėti savo prekių kelionę ir jas sekti.

Siekdami užtikrinti greičiausią įmanomą prekių pristatymo būdą, Prekės pristatomos pasirenkamai LP Express kurjeriu į namus, paštomatu arba pašte. Lektro.lt aukščiausia prekių kokybė

Aukščiausia kokybė

Kiekvienai mūsų kataloge esančiai prekei atliekama griežta kokybės kontrolė: iš pradžių prekė patikrinama gamintojo, vėliau – logistikos sandėliuose. Tai atitinka aukščiausius gamybos ir kokybės standartus!

Lektro.lt saugios prekių pakuotės

Saugi pakuotė

Kiekviena mūsų parduodama prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama pakuotėje su dvigubais paminkštinimais – tam, kad Jūsų namų duris ji pasiektų nepažeista. Saugus įpakavimas suteikia galimybę keliauti prekėms tūkstančius kilometrų!