Back

Langų valytuvas (dvipusis, magnetinis)

Kaina: 34.9749.97

Išvalyti
Kategorijos: , , , ,
Pirkite bent dvi prekes ir gaukite nemokamą VIP pristatymą, siuntos draudimą ir 30 d. pinigų grąžinimo garantiją

Aprašymas

Ko gero lengviausias būdas langams valyti!

Ateities langų valytuvas!

langu valytuvas
  • Valo langus iškart iš abiejų pusių
  • Langų valytuvas turi du galingus magnetus
  • Stiprus magnetai
  • Nereikia jokių papildomų šluosčių!

 

  • Šios prekės nerasite niekur kitur
  • Ribotas prekės kiekis
  • Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!
4

VALYKITE LANGUS VIENU METU IŠ ABIEJŲ PUSIŲ

Dažnai tenka įdėti daug pastangų, jei norite gerai nuvalyti ir išblizginti langus. Mes Jums siūlome puikią naujieną! Tai dvipusis magnetinis langų valytuvas su kuriuo galėsite valyti langus iš abejų pusių vienu metu. Šis dvipusis valytuvas turi du stiprius magnetus kurie tvirtai išlaiko abi valytuvo dalis skirtingose lango pusėse ir apsauginę virvelę, tad nebijokite, kad valant langus iš išorės valytuvas nukris. Palengvinkite langų valymo darbus su šiuo dvipusiu langų valytuvu! O svarbiausia langus valysite iškart iš abiejų pusių, tai užtikrins jūsų saugumą ir sutaupys laiką.

Kokį valytuvą rekomenduojame įsigyti, kad jis veiktų puikiai?

Jeigu Jūsų lango stiklo storis yra iki 2cm rekomenduojame Jums įsigyti valytuvą, su stipriu magnetu, o jeigu Jūsų langų stiklo storis yra nuo 2cm iki 3cm tuomet rekomenduojame įsigyti valytuvą su ultra stipriu magnetu.

RINKITĖS ŠIUOS MAGNETINIUS VALYTUVUS:

Magnetinis langų valiklis skirtas dviejų stiklų langams su stipriu magnetu tinka 5-12mm storio langams, kuris prispaus valiklį iš abiejų pusių tinka tiek viengubiems balkono langams.

Magnetinį langų valiklis su Ultra stipriu magnetu, kuris tiks langams netgi jeigu jų storis yra 20-30mm.

raudonas
Valytuvas-dvigubiems-ir-trigubiems-langams
Dvipusis langu valytuvas
langu valytuvas su magnetais

Kaip veikia šis langų valytuvas?

Tai neįtikėtinas išradimas, kuris išvalys Jūsų langus magneto pagalba. Jums tereikia pašlapinti magnetą su įprastu vandeniu ar langų valymo skysčiu, tuomet jeigu yra galimybė sudrėkinti langą iš abiejų pusių. Tada Jūs prisirišat virvelę prie rankos, tam, kad nenukristų magnetas iš kitos pusės, priglaudžiate magnetą iš vienos pussės, tuomet sujungiat kitą valytuvo dalį iš kitos pusės ir Jūs jau galite blizginti langus.

Tai vienintelis toks magnetinis langų valymo prietaisas, kuris tinka ir 20-30mm storio langams, perkant valytuvą su ultra stipriu magnetu t.y. tai dažniausiai dvigubo paketo langai, prieš perkant patariame įsitikinti ar Jūsų langai atitinka šiuos išmatavimus.

Šio įrenginio šluostės yra lengvai pakeičiamos  ir yra ilgalaikės, negana to mes netgi pridėsime atsargines šluostes su kurių pagalba Jūs galėsite šį valytuvą naudoti bent dviem sezonams!

green

Mes paruošėme šio inovatoriško valytuvo langams instrukciją!

magnetus, todėl jį naudokite itin atsargiai.

Kaip naudoti šį valytuvą?

1. Sušlapinkite servetėles, kurios yra pridėtos prie magnetinio langų valytuvo.

2. Atsargiai atskirkite pagrindines valytuvo dalis (magnetas yra itin stiprus, todėl tai darykite labai atsargiai) ir išimkite tarpinę, kuri yra tarp valytuvų.

3. Uždėkite servetėles ant magnetinio langų valytuvo abiejų dalių – kiekvienai daliai atskirai, įsitikinkite, kad tarpinė yra nuimta.

4. Pridėkite magnetinio valytuvo vieną pagrindinę dalį prie vienos stiklo pusės, o kitą dalį prie kitos stiklo pusės lygegriačiai, dalį, kuri yra su virvute laikykite išorinėje langų pusėje.

5. Valykite langus iš vidinės langų pusės.

Vaizdinę naudojimo medžiagą rasite www.lektro.lt

Pakuotę sudaro:

1. Magnetinis langų valytuvas (dvi dalys)

2. Servetėlės.

3. Plastikinė tarpinė, esanti tarp magnetinio valytuvo dalių.

Langu valytuvo tvirtinimo instrukcija

Kaip išsiaiškinti ar šis valytuvas yra tinkamas Jūsų langams?

Viskas ką Jums reikia padaryti, tai išsimatuoti savo langų storį, Jūs tiesiog galite pridėti liniuotę ir išmatuoti viso lango storį, tuomet galite išmatuoti storį tarpo iš abiejų pusių lango ir atimti viso lango storį iš tarpo tarp stilų – gausite savo lango originalų storį, jis turėtų būti nuo 20 iki 30mm jeigu perkate valytuvą su ultra stipriu magnetu ir 5-12mm jeigu perakte valytuvą balkono langams.

[woocommerce_reviews id=”3084″ product_title=”” no_of_reviews=”5″ ]

Pristatymas yra su siuntos draudimu, tad jeigu siunta pasimestų mes ją kompensuotume!

Prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai! Nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 dienų ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Užtikriname, kad kiekvienas klientas gaus siuntą, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Jokios rizikos!

Lektro.lt nemokamas prekių pristatymas

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos jame esančios prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Įprastai dėl itin didelės paklausos prekes išparduodame tą pačią dieną, kai tik jas gauname iš gamintojų. Tačiau Jūs mums rūpite, todėl suteikiame Jums galimybę įsigyti prekių ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – bendradarbiavimas su stambiais inovatyvių prekių gamintojais mums tai leidžia padaryti! Prekės tiesiai iš gamintojų sandėlių pristatomos per 5-12 d. d.

Kai tik prekės iškeliauja iš užsienio sandėlių, informuojame apie tai, pateikdami siuntos numerį. Juo pasinaudoję, galite stebėti savo prekių kelionę ir jas sekti.

Siekdami užtikrinti greičiausią įmanomą prekių pristatymo būdą, Prekės pristatomos pasirenkamai LP Express kurjeriu į namus, paštomatu arba pašte. Lektro.lt aukščiausia prekių kokybė

Aukščiausia kokybė

Kiekvienai mūsų kataloge esančiai prekei atliekama griežta kokybės kontrolė: iš pradžių prekė patikrinama gamintojo, vėliau – logistikos sandėliuose. Tai atitinka aukščiausius gamybos ir kokybės standartus!

Lektro.lt saugios prekių pakuotės

Saugi pakuotė

Kiekviena mūsų parduodama prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama pakuotėje su dvigubais paminkštinimais – tam, kad Jūsų namų duris ji pasiektų nepažeista. Saugus įpakavimas suteikia galimybę keliauti prekėms tūkstančius kilometrų!