Back

Arbūzų pjaustyklė – žaibiškas arbūzo pjaustymas

Kaina: 19.77

Aprašymas

 

  • Supjausto skiltelėmis
  • Padalina ir supjausto visą arbūzą mažiau nei per 10 sekundžių
  • Ribotas prekės kiekis.
  • Šios prekės nerasite jokios kitose parduotuvėse

TAUPYKITE LAIKĄ IR SUPJAUSTYKITE VISĄ ARBŪZĄ MAŽIAU NEI PER 10 SEKUNDŽIŲ

Arbūzas yra vasaros vaisių karalius! Visi mėgsta arbūzą – tačiau niekas nemėgsta jo pjaustyti! Dėl tankios ir kietos arbūzų odos sunku supjaustyti vaisių su paprastu peiliu. Gera arbūzų pjaustyklė yra  žymiai efektyvesnė nei peilis. Stulbinanti naujiena: mes Jums siūlome šią pjaustyklę, kuri per 10 sekundžių galės padalinti visą arbūzą į 12 dalių. Ši pjaustyklė turi dvigubą neslystančią rankeną, dėl kurios pjaustymas labai patogus ir lengvas. Nuo šiol Jums nereikės vargti ir riekti arbūzo peiliu, nes su šia pjaustykle galėsite padalinti ir supjaustyti visą arbūzą į skilteles mažiau nei per 10 sekundžių!

 

 

 

Pristatymas yra su siuntos draudimu, tad jeigu siunta pasimestų mes ją kompensuotume!

Prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai! Nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 dienų ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Užtikriname, kad kiekvienas klientas gaus siuntą, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Jokios rizikos!

Lektro.lt nemokamas prekių pristatymas

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos jame esančios prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Įprastai dėl itin didelės paklausos prekes išparduodame tą pačią dieną, kai tik jas gauname iš gamintojų. Tačiau Jūs mums rūpite, todėl suteikiame Jums galimybę įsigyti prekių ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – bendradarbiavimas su stambiais inovatyvių prekių gamintojais mums tai leidžia padaryti! Prekės tiesiai iš gamintojų sandėlių pristatomos per 5-12 d. d.

Kai tik prekės iškeliauja iš užsienio sandėlių, informuojame apie tai, pateikdami siuntos numerį. Juo pasinaudoję, galite stebėti savo prekių kelionę ir jas sekti.

Siekdami užtikrinti greičiausią įmanomą prekių pristatymo būdą, Prekės pristatomos pasirenkamai LP Express kurjeriu į namus, paštomatu arba pašte. Lektro.lt aukščiausia prekių kokybė

Aukščiausia kokybė

Kiekvienai mūsų kataloge esančiai prekei atliekama griežta kokybės kontrolė: iš pradžių prekė patikrinama gamintojo, vėliau – logistikos sandėliuose. Tai atitinka aukščiausius gamybos ir kokybės standartus!

Lektro.lt saugios prekių pakuotės

Saugi pakuotė

Kiekviena mūsų parduodama prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama pakuotėje su dvigubais paminkštinimais – tam, kad Jūsų namų duris ji pasiektų nepažeista. Saugus įpakavimas suteikia galimybę keliauti prekėms tūkstančius kilometrų!