Plaukų segtukas

Kaina: 9.9714.97

Išvalyti
Kategorijos: ,
Pirkite bent dvi prekes ir gaukite nemokamą VIP pristatymą, siuntos draudimą ir 30 d. pinigų grąžinimo garantiją

Aprašymas

Nereikia jokių kitų įrankių, ypač paprasta naudoti

Lengvas ir greitas būdas turėti tobulą plaukų kuoduką!

gif.gif 1

 

Tobulas plaukų kuodukas – misija įmanoma! Tuo pasirūpins magiškas plaukų segtukas!  

 

Ar kada esate pavydėjusios garsenybėms ar modeliams dėl jų tobulų plaukų kuodukų? Nesijaudinkite, Jūs taip pat galite pasidžiaugti tobulu kuoduku esančiu ant Jūsų galvos! Jums tereikės mūsų magiško plaukų segtuko, su kurio pagalba vos kelių minučių bėgyje džiaugsitės stulbinančiais rezultatais! Tai ypač paprastas ir lengvas būdas turėti nuostabią šukuoseną. Jums neprireiks jokių kitų įrankių, segtukų ar gumelių – užmirškite jas! Šis stulbinantis plaukų segtukas viską padarys vienas ir pavers iš netvarkingų plaukų į tobulą šukuoseną. Nustokite vaikščioti ir išleidinėti begalės pinigų kirpėjos paslaugoms, kai norite gražaus kuodelio, nuo šiol jį pasidarysite pačios! Džiaukitės nuostabia plaukų šukuosena ne tik per svarbias progas ar vakarėlius, bet ir kiekvieną dieną. Leiskite sau būti gražia! 

2
gif.gif 3

Ar kada esate pagalvojusios, jog būtų nuostabu, jei vos per kelias minutes turėtumėte tobulą plaukų kuodelį?  

Nuo šiandien Jums svajoti nebereikės! Svajonės pildosi ir tampa realybe. Vos kelių minučių bėgyje jau džiaugsitės nuostabiu plaukų kuodeliu esančiu ant savo galvos. Sutaupysite begalės laiko, nes nebereikės vargti su plaukų gumelėmis ar segtukais, bandant susirišti plaukus. Mūsų plaukų segtukas padaro stulbinantį rezultatą vienas! Ypač patogu, lengva naudoti, nereikalauja specialių įgūdžių, tad paprastai susirišite savo plaukus! Nudžiuginkite save šiuo magišku segtuku ir džiaukitės tobula šukuosena kiekvieną dieną! Surištas kuodelis tvirtai laikosi, tad nereikės jaudintis dienos eigoje, ar jis neišsileido. 

Plaukų segtukas ir jo stulbinantys ypatumai: 

 

 • Paprasta procedūra, nereikia kitų įrankių – atsisveikinkite su plaukų segtukais ar gumelėmis – jie jau Jums nebereikalingi! Visą darbą atliks mūsų plaukų segtukas.
 • Sukelkite ir suriškite plaukus ypač lengvai – tiesiog sukelkite plaukus į viršų, susukite su mūsų plaukų segtuku ir tobulas kuodelis jau padarytas!
 • Tvirtas laikymasis visą dieną – nebesijaudinkite dienos eigoje dėl savo šukuosenos. Šis plaukų segtukas ypač tvirtai sulaiko plaukus, tačiau yra švelnus ir nekenkia plaukams.
 • Švelnus plaukams – šis segtukas tinka bet kokio tipo plaukams. Tobulai tinka garbanotiems ar tiesiems plaukams, taip pat ploniems ar net storiems plaukams!
 • Netobulumų maskavimas – sukant kuodelį gali susidaryti tarpai ir nepatraukliai atrodyti. Mūsų segtukas yra padengtas plaukais, tad plaukuose jis esantis maskuoja tarpelius ir atrodo ypač natūraliai.
 • Tinkantis visoms progoms – Jums patinka tvirtas kuodelis, o gal šiek tiek laisvas ir išsisklaidęs? Su mūsų plaukų segtuku galite daryti įvairiausias šukuosenas! 
gif.gif 2
3
1

Kaip naudoti?

 • Susiriškite plaukus į arklio uodegą
 • Pridėkite plaukų segtuką prie plaukų galiukų
 • Įdėkite į vidurį plaukų galus ir sukite plaukus iki galvos
 • Sulenkite segtuką ir apvyniokite aplink
 • Plaukus tolygiai paskirtykite ant kuodelio
 • Džiaukitės ypač lengvu ir greitu rezultatu! 

Specifikacijos:   

 • Medžiaga: sintetinis plaukų pluoštas
 • Matmenys:  15/21/24.5cm x 2,5 cm
 • Spalvų variacijos: smėlio, auksinė, kavos, juoda, ruda 
Klientų nuomonės apie prekę

Klientai visada teisūs

Savo klientams siūlome tik išskirtines, modernias aukščiausios kokybės prekes visame pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiriame siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas būtų patenkintas, todėl suteikiame 14 d. grąžinimo garantiją. Padarysime viską Jūsų gyvenimo patogumui!

[woocommerce_reviews id=”100436″ product_title=”” no_of_reviews=”7″ ]

Pristatymas yra su siuntos draudimu, tad jeigu siunta pasimestų mes ją kompensuotume!

Prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai! Nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 dienų ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Užtikriname, kad kiekvienas klientas gaus siuntą, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Jokios rizikos!

Lektro.lt nemokamas prekių pristatymas

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos jame esančios prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Įprastai dėl itin didelės paklausos prekes išparduodame tą pačią dieną, kai tik jas gauname iš gamintojų. Tačiau Jūs mums rūpite, todėl suteikiame Jums galimybę įsigyti prekių ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – bendradarbiavimas su stambiais inovatyvių prekių gamintojais mums tai leidžia padaryti! Prekės tiesiai iš gamintojų sandėlių pristatomos per 5-12 d. d.

Kai tik prekės iškeliauja iš užsienio sandėlių, informuojame apie tai, pateikdami siuntos numerį. Juo pasinaudoję, galite stebėti savo prekių kelionę ir jas sekti.

Siekdami užtikrinti greičiausią įmanomą prekių pristatymo būdą, Prekės pristatomos pasirenkamai LP Express kurjeriu į namus, paštomatu arba pašte. Lektro.lt aukščiausia prekių kokybė

Aukščiausia kokybė

Kiekvienai mūsų kataloge esančiai prekei atliekama griežta kokybės kontrolė: iš pradžių prekė patikrinama gamintojo, vėliau – logistikos sandėliuose. Tai atitinka aukščiausius gamybos ir kokybės standartus!

Lektro.lt saugios prekių pakuotės

Saugi pakuotė

Kiekviena mūsų parduodama prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama pakuotėje su dvigubais paminkštinimais – tam, kad Jūsų namų duris ji pasiektų nepažeista. Saugus įpakavimas suteikia galimybę keliauti prekėms tūkstančius kilometrų!