Back
-30%

Magnetinės blakstienos (super natūralios)

Kaina: 13.97

Kategorijos: ,
Pirkite bent dvi prekes ir gaukite nemokamą VIP pristatymą, siuntos draudimą ir 30 d. pinigų grąžinimo garantiją

Aprašymas

Magnetinės blakstienos padės atrodyti tobulai vos per kelias sekundes!

gifas1

Magnetinės blakstienos – visų moterų svajonė!

Kas sakė, kad spalvingumas negali atrodyti natūraliai? Mūsų originalios magnetinės blakstienos yra natūralaus dydžio ir praktiško patogumo ir be jokio netikrų blakstienų efekto. Lengvai nešiokite šias tobulas blakstienas dieną ir naktį be jokio vargo! Užteks teptis blakstienas klijais ar jas prisiauginti, nes tai kenkia Jūsų sveikatai. Daugelis klijų gali būti toksiški ir nedraugiški gamtai. Šios mūsų ypatingos magnetinės blakstienos yra ekologiškos ir ypač paprastai naudojamos. Daugelio moterų, kurios yra išbandžiusios šias blakstienas, atsiliepimai yra teigiami. Visos teigia, jog tai bene lengviausias ir greičiausias būdas atrodyti žvaliai ryte! Kaina ir kokybė pribloškia! Užsisakę gausite daugkartines blakstienas, kurias galėsite plauti su veido prausikliu, naudoti ilgą laiką ir nebereikės vargintis su kitais neveiksmingais bei nepasiteisinusiais metodais! Išbandykite jau šiandien ir nustebinkite aplinkinius ypatingai gražiomis bei gundančiomis blakstienomis!  

photo2

Leiskite sau mėgautis pritrenkiančiu akių makiažu! 

Šios magnetinės blakstienos sukurtos kasdieniniam naudojimui, Jos yra daugkartinio naudojimo, lengvai nuimamos ir netgi jas galima prausti. Blakstienos yra be jokių toksinų ir klijų. Saugokite ne tik savo sveikatą nuo kenksmingų medžiagų, bet ir gamtą. Naudodamos vienkartines priklijuojamas blakstienas teršiate gamtą. Siūlome rinktis daugkartines ir prisidėti prie aplinkos švaros! Šios magnetinės blakstienos tvirtinamos tiesiai ant natūralių Jūsų blakstienų naudojant tik specialios technologijos gamybos magnetines juosteles. Vienas, du, trys – ir Jūs jau turite natūraliai tankias blakstienas!

 • Tobulos blakstienos: Lengvai pritvirtinkite vos per kelias sekundes.
 • Saugios naudojimui: Blakstienos neturi jokių toksinių medžiagų ar kiljų, apsaugokite savo blakstienas nuo žalingų substancijų!
 • Jokio skausmo: Nuimkite ir priklijuokite blakstienas be jokio skausmo.
 • Sutaupykite pinigų: Kadangi blakstienos yra daugkartinio naudojimo ir netgi jas galima prausti – tai sutaupys Jums pinigų!
 • Patogu nešioti – įspūdingai lengvos ir patogios. Įsimeskite į rankinę ar kosmetinę ir panaudokite tada, kad jų reikia! 
 • Taupykite laiką – specialiai sukurtos taip, kad būtų lengva užsidėti. Garantuojame, jog sutaupysite daug laiko darydamasi makiažą. 

Kaip užsidėti? 

Blakstienų užsidėjimo technika yra ypač lengva ir bus paprasta ne tik visažo guru, bet ir kiekvienai merginai. Dėkite vieną blakstienų eilę ant viršutinių savo blakstienų, lėtai ir atsargiai pridėkite kitą blakstienų eilę po apatinėmis blakstienomis. Magnetai susijungs ir turėsite super natūralų bei efektingą išvaizdą! 

Kur pirkti? 

Siūlome pirkti pas mus, nes mes prekiaujame tik kokybiškomis ir jau patikrintomis magnetinėmis blakstienomis. Mūsų klienčių atsiliepimai patvirtina, jog tai yra kokybiška. Kainos ir kokybės santykis Jus nustebins! 

photo3

Šaunios blakstienų specifikacijos: 

 • Medžiaga: nerūdijančio plieno lydinys + minkšta magnetinė juostelė
 • Blakstienų medžiaga: sintetiniai plaukai 
 • Magnetinių blakstienų ilgis: apie 1cm – 1,5cm
 • Kiekis: 2vnt. blakstienų porų
 • Gamybos procesas: rankų darbo
 • Blakstienų tipas: natūralaus ilgio blakstienos
 • Revoliucinė ypatybė: nenaudodami klijų ar kitų priemonių, vien tik magnetukų pagalba užsidėkite blakstienas!

Argi jos ne žavios? Užsisakyk jau šiandien ir įsitikink tuo pati!

photo4-600x600

[woocommerce_reviews id=”9539″ product_title=”” no_of_reviews=”5″ ]

photo6-800x800
Klientų nuomonės apie prekę

Klientai visada teisūs

Savo klientams siūlome tik išskirtines, modernias aukščiausios kokybės prekes visame pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiriame siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas būtų patenkintas, todėl suteikiame 14 d. grąžinimo garantiją. Padarysime viską Jūsų gyvenimo patogumui!

Mums svarbi Jūsų nuomonė.

Pirkote šią prekę? Pasidalinkite įspūdžiais

[contact-form-7 404 "Not Found"]
1810 KLIENTŲ MUS APLANKO KASDIEN
202 KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ
4 METAI KAIP GYVUOJA VARDAS
25000 FACEBOOK FANŲ

Pristatymas yra su siuntos draudimu, tad jeigu siunta pasimestų mes ją kompensuotume!

Prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai! Nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 dienų ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Užtikriname, kad kiekvienas klientas gaus siuntą, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Jokios rizikos!

Lektro.lt nemokamas prekių pristatymas

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos jame esančios prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Įprastai dėl itin didelės paklausos prekes išparduodame tą pačią dieną, kai tik jas gauname iš gamintojų. Tačiau Jūs mums rūpite, todėl suteikiame Jums galimybę įsigyti prekių ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – bendradarbiavimas su stambiais inovatyvių prekių gamintojais mums tai leidžia padaryti! Prekės tiesiai iš gamintojų sandėlių pristatomos per 5-12 d. d.

Kai tik prekės iškeliauja iš užsienio sandėlių, informuojame apie tai, pateikdami siuntos numerį. Juo pasinaudoję, galite stebėti savo prekių kelionę ir jas sekti.

Siekdami užtikrinti greičiausią įmanomą prekių pristatymo būdą, Prekės pristatomos pasirenkamai LP Express kurjeriu į namus, paštomatu arba pašte. Lektro.lt aukščiausia prekių kokybė

Aukščiausia kokybė

Kiekvienai mūsų kataloge esančiai prekei atliekama griežta kokybės kontrolė: iš pradžių prekė patikrinama gamintojo, vėliau – logistikos sandėliuose. Tai atitinka aukščiausius gamybos ir kokybės standartus!

Lektro.lt saugios prekių pakuotės

Saugi pakuotė

Kiekviena mūsų parduodama prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama pakuotėje su dvigubais paminkštinimais – tam, kad Jūsų namų duris ji pasiektų nepažeista. Saugus įpakavimas suteikia galimybę keliauti prekėms tūkstančius kilometrų!