Back

Dermacol stipriai maskuojantis makiažo pagrindas

Kaina: 26.97

Išvalyti
Kategorijos: ,
Pirkite bent dvi prekes ir gaukite nemokamą VIP pristatymą, siuntos draudimą ir 30 d. pinigų grąžinimo garantiją

Aprašymas

ezgif.com-video-to-gif

Pasidaryk idealią maskuotę kiekvieną kartą

Su Dermacol makiažo pagrindu lengvai paslėpsite, bet kokius trūkumus!

Net ir tepant plonais sluoksniais, Dermacol pagrindas puikiai maskuoja tamsias paakių vietas ir nemalonias odos dėmes. Taip pat puikiai paslepia spuogus, pigmento trūkumus, pooperacinius randus, tatuiruotes ir pan…

Dermacol gali būti naudojamas veido ar viso kūno spalvos koregavimui, tamsinimui arba šviesinimui, norint užtikrinti idealų balansą. Jis plačiai naudojamas, kaip profesionalus makiažas fotografijai, filmavimui, modeliavimui ir įvairiems renginiams.

Kaip veikia?

Kliniškai išbandytas, stipriai maskuojantis makiažo pagrindas, buvo sukurtas, kaip pirmasis tokio pobūdžio produktas Europoje. O vėliau parduotas Holivudo filmų produkcijai. Šiame makiaže yra 50% pigmento, todėl jis yra ginklas prieš odos trūkumus.

Ypatybės:

  • Atsparus vandeniui

  • Hipoalerginis

  • Visų tipų odai

  • Apsauga nuo saulės SPF30

  • Be konservantų

Base-Dermacol-make-up-Cover-Freckles-Acne-Dermacol-Foundation-Corretivo-Cream-Dropshipping-Suppliers-USA-Pro-Concealer_1024x1024
ezgif.com-video-to-gif2

[woocommerce_reviews id=”10444″ product_title=”” no_of_reviews=”7″ ]

Klientų nuomonės apie prekę

Klientai visada teisūs

Savo klientams siūlome tik išskirtines, modernias aukščiausios kokybės prekes visame pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiriame siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas būtų patenkintas, todėl suteikiame 14 d. grąžinimo garantiją. Padarysime viską Jūsų gyvenimo patogumui!

Mums svarbi Jūsų nuomonė.

Pirkote šią prekę? Pasidalinkite įspūdžiais

[contact-form-7 404 "Not Found"]
1810 KLIENTŲ MUS APLANKO KASDIEN
202 KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ
4 METAI KAIP GYVUOJA VARDAS
25000 FACEBOOK FANŲ

Pristatymas yra su siuntos draudimu, tad jeigu siunta pasimestų mes ją kompensuotume!

Prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai! Nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 dienų ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Užtikriname, kad kiekvienas klientas gaus siuntą, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Jokios rizikos!

Lektro.lt nemokamas prekių pristatymas

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos jame esančios prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Įprastai dėl itin didelės paklausos prekes išparduodame tą pačią dieną, kai tik jas gauname iš gamintojų. Tačiau Jūs mums rūpite, todėl suteikiame Jums galimybę įsigyti prekių ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – bendradarbiavimas su stambiais inovatyvių prekių gamintojais mums tai leidžia padaryti! Prekės tiesiai iš gamintojų sandėlių pristatomos per 5-12 d. d.

Kai tik prekės iškeliauja iš užsienio sandėlių, informuojame apie tai, pateikdami siuntos numerį. Juo pasinaudoję, galite stebėti savo prekių kelionę ir jas sekti.

Siekdami užtikrinti greičiausią įmanomą prekių pristatymo būdą, Prekės pristatomos pasirenkamai LP Express kurjeriu į namus, paštomatu arba pašte. Lektro.lt aukščiausia prekių kokybė

Aukščiausia kokybė

Kiekvienai mūsų kataloge esančiai prekei atliekama griežta kokybės kontrolė: iš pradžių prekė patikrinama gamintojo, vėliau – logistikos sandėliuose. Tai atitinka aukščiausius gamybos ir kokybės standartus!

Lektro.lt saugios prekių pakuotės

Saugi pakuotė

Kiekviena mūsų parduodama prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama pakuotėje su dvigubais paminkštinimais – tam, kad Jūsų namų duris ji pasiektų nepažeista. Saugus įpakavimas suteikia galimybę keliauti prekėms tūkstančius kilometrų!