Back

Dvisluoksnis katės kilimėlis ( prie tualeto )

Kaina: 29.97

Aprašymas

Štai kodėl kiekvienas katės savininkas turėtų tai turėti

Apsaugokite savo grindis ir kilimus

kilimėlis kačių tualetui

Lengva priežiūra ir švarūs namai

Tvarkinguose namuose yra jauku, tokiuose namuose mes turime daugiau laisvo laiko, galime gerai pailsėti ir atsipalaiduoti. Daug kam atrodo, kad įveikti netvarką namuose, turint augintinį yra labai sunku.
Jei Jūsų kačiukas ant letenėlių po visus namus prinešioja maisto ar kitų nešvarumų, tai šis kilimėlis yra puiki išeitis. Tiesiog patieskite jį ir visas kraikas, prilipęs ant letenėlių, liks ant kilimėlio. Šis katės kilimėlis prie tualeto yra tikras nešvarumų magnetas! Nuo šiol galėsite atsipūsti ir nebesijaudinti dėl nešvarumų išnešiotų po visus namus! 

dvisluoksnis kates kilimelis

Net 75% efektyviau, nei įprastas kilimėlis!

Skirtingai nuo kitų kačių kilimėlių, šis turi korio formos iškilimų, kurie surenka katės paliekamas šiukšles. Kilimėlis katei prie tualeto tiesiog pritraukia šiukšles nuo katės letenų kaip magnetas, neleidžiant maistui ir šiukšlėms pasklisti po visus namus. Šis kraiko kilimėlis patiks Jūsų augintiniui, nes užlipęs jaus lengvą mikromasažą dėl esančių skylučių. Paprastai žmonių atsiliepimai sako, jog šis kilimėlis tampa jų kačių pačiu mėgstamiausiu! Kaina ir kokybė prižadame -Jus nustebins! Tikime, jog niekada daugiau nebenorėsite jokių kitų kačių kilimėlių tinkančių prie tualeto! Nudžiuginkite save ir savo namų gyvūnėlį bei paskubėkite užsisakyti! Įsitikinkite patys šio revoliucinio kačių kilimėlio veiskimgumu ir efektyvumu! 

Kaciu kilimelis2

Lengva valyti ir prižiūrėti!

Dėl naujoviško korio formos dizaino katės nešvarumai įstringa kilimėlio viduje ir laikosi ten, kol jūs tiesiog išpilsite į šiukšlių dėžę. Dvisluoksnė kilimo struktūra turi didelę kišenę su viena anga, skirta išpilti šiukšlėms. Kilimėlis lengvai atsidaro viename gale. Tiesiog lengvai sulenkite dvisluoksnį kilimėlį ir išmeskite likučius į šiukšlių dėžę. Šis kilimėlis prie kačių tualeto yra silikoninis, tad esant poreikiui galima jį dezinfekuoti arba plauti po vandeniu. Tai patogus dalykas turint mažus kačiukus, kurie dar nemoka atlikti gamtinių reikalų į savo dėžutę. Kilimėlis katei prie tualeto Jums pasitarnaus daugybę kartų ir metų, o tarnaus ilgai be didesnio nusidėvėjimo. 

kraiko kilimėlis

Kraiko kilimėlis atsparus vandeniui ir neslystantis!

Neperšlampamas ir neslystantis kilimo pagrindas apsaugo grindis nuo drėgmės. Apatinis sluoksnis yra atsparus vandeniui, kuris neleis skysčiui patekti ant grindų paviršiaus ar kiliminės dangos. Taip apsaugosite grindis ir kilimus nuo šlapimo dėmių. Dėl neslystančios dangos šis kilimėlis išlieka ten, kur jį padėjote. Puikiai pritaikytas ir saugus gyvūnams. Pagamintas iš lengvos, patvarios ir ekologiškos putų gumos, kuri yra minkšta jūsų kačiukų kojoms. Štai kodėl kiekvienas katės savininkas turėtų tai turėti. Tai tobulas kilimėlis kačių tualetui. Užkirskite kelią kraiko ir kitų nešvarumų plitimui Jūsų namuose! Įsigykite šį specialios revoliucinės gamybos kačių kilimėlį ir džiaukitės esama namų švara ir visai nesvarbu, jog namie yra augintinis! Viskas yra įmanoma! Rinkitės išmanų būdą kovai su kačių nešvarumais namuose! 

Specifikacijos:

Dydis:

~30cm plotis

~45cm ilgis

Spalva: juoda

Medžiaga: patvari, ekologiška ir augintiniams saugi putų guma 

Kaciu kilimelis 4
Klientų nuomonės apie prekę

Klientai visada teisūs

Savo klientams siūlome tik išskirtines, modernias aukščiausios kokybės prekes visame pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiriame siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas būtų patenkintas, todėl suteikiame 14 d. grąžinimo garantiją. Padarysime viską Jūsų gyvenimo patogumui!

[woocommerce_reviews id=”7763″ product_title=”” no_of_reviews=”8″ ]

Mums svarbi Jūsų nuomonė.

Pirkote šią prekę? Pasidalinkite įspūdžiais

[contact-form-7 404 "Not Found"]
1810 KLIENTŲ MUS APLANKO KASDIEN
202 KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ
4 METAI KAIP GYVUOJA VARDAS
25000 FACEBOOK FANŲ

Pristatymas yra su siuntos draudimu, tad jeigu siunta pasimestų mes ją kompensuotume!

Prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą visiškai nemokamai! Nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 dienų ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Užtikriname, kad kiekvienas klientas gaus siuntą, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Jokios rizikos!

Lektro.lt nemokamas prekių pristatymas

Mes vertiname Jūsų laiką ir norą gauti prekes kuo greičiau. Mūsų katalogas yra išskirtinis ir visos jame esančios prekės yra itin paklausios, todėl jos mūsų sandėliuose užsilieka labai trumpai. Įprastai dėl itin didelės paklausos prekes išparduodame tą pačią dieną, kai tik jas gauname iš gamintojų. Tačiau Jūs mums rūpite, todėl suteikiame Jums galimybę įsigyti prekių ne tik tada, kada jų turime sandėlyje – bendradarbiavimas su stambiais inovatyvių prekių gamintojais mums tai leidžia padaryti! Prekės tiesiai iš gamintojų sandėlių pristatomos per 5-12 d. d.

Kai tik prekės iškeliauja iš užsienio sandėlių, informuojame apie tai, pateikdami siuntos numerį. Juo pasinaudoję, galite stebėti savo prekių kelionę ir jas sekti.

Siekdami užtikrinti greičiausią įmanomą prekių pristatymo būdą, Prekės pristatomos pasirenkamai LP Express kurjeriu į namus, paštomatu arba pašte. Lektro.lt aukščiausia prekių kokybė

Aukščiausia kokybė

Kiekvienai mūsų kataloge esančiai prekei atliekama griežta kokybės kontrolė: iš pradžių prekė patikrinama gamintojo, vėliau – logistikos sandėliuose. Tai atitinka aukščiausius gamybos ir kokybės standartus!

Lektro.lt saugios prekių pakuotės

Saugi pakuotė

Kiekviena mūsų parduodama prekė yra saugiai supakuojama ir siunčiama pakuotėje su dvigubais paminkštinimais – tam, kad Jūsų namų duris ji pasiektų nepažeista. Saugus įpakavimas suteikia galimybę keliauti prekėms tūkstančius kilometrų!