D.U.K.

Maloniai prašome perskaityti prieš susisiekiant

Kokia pristatymo kaina?

Pristatymas Lektro parduotuvėje yra registruotas ir turi lektro siuntų draudimą! Pasimetus prekei mes Jums išsiųsime naują prekę arba grąžinsime pinigus, jeigu prekė nepasiekė atsiėmimo punkto per 30 darbo dienų – kreipkitės ir mes Jums išsiųsime naują prekę arba grąžimsime pinigus.

Kaip rasti reikiamą informaciją apie prekę?

Mums svarbu Jus tinkamai informuoti apie prekės veikimą, todėl mes kiekvieną prekę ne tik aprašome, bet ir pridedame vaizdo medžiagą, kad Jūs galėtumėte įsitikinti kaip prekė veikia gyvai, tiesiog peržiūrėkite vaizdo įrašą ir Jūs iškart galėsite įsivaizduoti kaip prekė galėtų pasitarnauti Jums!

Kodėl nematau prekės sekimo informacijos?

Mūsų prekių katalogas yra išskirtinis ir prekės greit išparduodamos, todėl kartais Jums jas tenka pristatyti iš užsienio sandėlių. Mes Jums nurodome 99.99% atvejais teisingą siuntos sekimo numerį, tačiau prekės sekimas sistemoje dažniausiai matosi tik tada, kada prekė yra Lietuvoje, todėl prekės sekimo informaciją Jūs matysite jai pasiekus Lietuvą.

Kaip įsigyti prekę apmokant grynaisiais pinigais?

Jūsų patogumui įdiegėme sistemą, kuri leis Jums lengvai atsiskaityti grynaisiais pinigais. Bendradarbiaujame su tokiais dideliais partneriais kaip Lietuvos paštas ar Perlo paslaugos, kur Jūs galite apmokėti savo užsakymą. Norint atsiskaityti grynaisiais pinigais Jums reikėtų užpildyti užsakymą pasirinkti Perlo Terminalo ar Lietuvos pašto atsiskaitymo būdą, tuomet Jūs gausite Brūkšninį kodą, kurį nusifotografavus ar atsispausdinus galėsite apmokėti savo užsakymą Lietuvos pašte ar Perlo terminale, priklausomai kokį atsiskaitymo būdą pasirinksite.

Kaip gausiu prekę?

Kurjeris prieš atvežant prekę Jums paskambins ir pristatys prekę į namus arba pagal poreikius paliks paštomate arba pašte, kur galėsite ją atsiimti apie tai Jus informuos Lietuvos paštas sms žinute.

Ar yra pinigų grąžinimo garantija?

Taip, Jūsų 100% pasitenkinimui ir norėdami užtikrinti, kad Jūs pirktumėte be jokios rizikos suteikiame visoms siūloms prekės pinigų grąžinimo garantiją Jūs turite teisę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos grąžinti prekę ir atgauti visus pinigus, taip pat siūlome 30 dienų grąžinimo garantiją vos už papildomus 3 eurus! tačiau prekė turi būti išlaikiusi naujos prekės prekinę išvaizdą, jeigu Jūsų prekė turi naudojimo žinių – deja jos negalėsime pasiūlyti kitiems klientams, nes mes prekiaujame tik naujomis prekėmis, tokiu atveju mūsų vadybininkas susisieks su Jumis aptarti kompensacijos dėl Jūsų patirtų nepatogumų.

Kieno gamybos yra mūsų prekės?

Mūsų prekių gamyba vyksta remiantis aukščiausiais gamybos standartais, dauguma naujovių, kurias galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje, tai yra  nauji išradimai, kurie bus naudojami dar daugelio kartų ir dažniausiai šios naujovės yra Amerikiečių sukurtos technologijos palengvinančios gyvenimą. Gamybos kontrolė ir standartai yra vakarietiški, o prekes gamina profesionalūs šios srities ekspertai rytuose.

Koks yra pristatymo laikas?

Visos prekės mūsų kataloge yra išskirtines ir itin greitai išparduodamos, mums prekes gavus iš gamintojo dažniausiai jas išparduodame tą pačią dieną. Siekdami Jums pasiūlyti galimybę įsigyti prekes visą laiką, mes jas Jums pristatysime iš gamintojo sandėlių per 15-25 darbo dienas. Standartiškai Jus prekė pasieks per dvi savaites.

Kaip įsigyti prekę?

Spauskite ant Jums patinkančios prekės prekių kataloge ir po to spustelėkite mygtuką ,,Į krepšelį” tuomet spauskite ant mygtuko ,,apmokėjimas” įveskite savo pristatymo duomenis, telefoną bei el. pašo adresą tuomet pasirinkę Jums patogų atsiskaitymo būdą suformuokite užsakymą ir apmokėjus Jūsų užsakymas automatiškai bus vykdomas.

Kokia yra suteikiama garantija?

Išmaniesiems telefonams suteikiame 2 metų garantiją, o naujovėms bei buities prekės suteikiame 30 dienų grąžinimo garantiją taip pat suteikiamas siuntų draudimas – prekei pasimetus grąžiname visus sumokėtus pinigus arba atsiunčiame naują prekę!

Esame įmonė ar biudžetinė įstaiga, kaip galėtume įsigyti prekę?

Esame pardavę prekes didelėm įmonėm ir valstybinėm įstaigom, turime patirties dirbant su verslo, jeigu esate įmonė ir norite įsigyti didesnį kiekį – Jūs tiesiog perkant prekę pažymėkite, kad perka įmonė ir nurodykite rekvizitus, tuomet galėsite atlikti bankinį pavedimą per pasirinktą banką – sąskaita faktūra bus Jums siunčiama automatiškai el. paštu (Ši paslauga galioja nuo 2020-03-25d.

Neatsakėme į Jūsų klausimą?

Parašykite mums!