Respiratorius KN95 su vožtuvu – apsauga, kuri netrukdo kvėpuoti

Paskelbė admin

Covid-19 viruso akivaizdoje vis daugiau žmonių perka respiratorius. Juolab, supranta, kad tai apsauga, kuri reikalinga ne tik šiandien, tačiau ir kitais atvejais. Apsirūpinus šiandien – bus galima džiaugtis saugumu vėliau. Juk tinkama apsauga nuo mikroorganizmu gali padėti išvengti ne tik Korona viruso, tačiau taip pat ir sezoninio gripo, kitų bakterijų, galiausiai, net dulkių, žiedadulkių bei smogo, kurį sukelia išmetamosios transporto priemonių sistemos.

Respiratorius KN95 su vožtuvu dažnai vadinamas viena patikimiausių alternatyvų, kuri džiugina ne tik gera apsauga, kuri siekia net iki 95 %, tačiau taip pat ir patogumu, kadangi kvėpuoti su juo – paprasta ir labai patogu.

Respiratorius KN95 su vožtuvu – patikima apsauga

Respiratorius jau seniai vadinamas viena geriausių alternatyvų didelei apsaugai. Kam rinktis vienkartines kaukes, kai galima rinktis apsaugą, kuri džiugina ne tik kokybe, tačiau ir gera kaina, galiausiai, komfortu bei universalumu.

Respiratoriai sėkmingai apsaugo net iki 95 % nuo mikroorganizmų, tad šiuo metu tai pati geriausia apsauga, kokią tik galima rasti. Svarbiausia, kad tai yra įrodyta moksliškai, tad pasitikėkite gaminiais, kurie naudojami ir medicinos sferoje. Mūsų minėtas respiratorius atitinka PSO nustatytus FFP2 standartus, tad įsigydami ir svarbiausia nešiodami – galite būti ramūs dėl kokybės.

Apsaugos funkcionalumas

Jeigu jau nusprendėte nešioti apsaugas, kurios padės išvengti įvairaus pobūdžio mikroorganizmų – tokiu atveju siūlome rinktis tas, kurios ne tik pripažįstamos kaip vienos saugiausių, tačiau taip pat ir patogios.

Respiratorius KN95 su vožtuvu – tai:
Galimybė apsisaugoti nuo mikroorganizmų, tačiau taip pat ir gerai kvėpuoti, kadangi pagamintas iš ypač kokybiškos medžiagos jis suteikia oro cirkuliacijos galimybę.
Pavyks išvengti nemalonios kaitros, kurią gali sukelti labai storos, dažnai namų gamybos kuriamos medvilninės kaukės. Jausitės puikiai, net pamiršite, kad esate su ja.
Kadangi kaukė netrukdo odai kvėpuoti – neteks susidurti su mikroorganizmais, kurie gali atsirasti dėl seilių, taip pat kaitresnio mikroklimato po pačia kauke.
Šio modelio kaukė yra universali, tad puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Kadangi guma yra tampri – vienas respiratorius gali būti perkamas visai šeimai.
Keli sluoksniai užtikrina ypač didelę apsaugą. Respiratorius KN95 su vožtuvu yra net 6 sluoksnių, tad tai – ypač gera apsauga net ir nuo mažiausių mikroorganizmų.
Jie maloniai glunda prie odos, jos nealergizuoja ir nesukelia jokio kito diskomforto.
Ši apsaugos priemonė yra atspari vandeniui, tad gali būti nešiojama ir lyjant lietui, taip pat, žiemomis, kai sninga arba kai ore tvyro didelė drėgmė. Būtent tuomet dažniausiai kyla smogas, kuris yra žalingas žmogaus kvėpavimo takų sistemai. Gera apsauga – sveikesnis žmogus.
Respiratoriaus priežiūra

Respiratoriai tarnauja ilgai, juolab, jie nėra lepūs, tačiau priežiūra yra būtina, kadangi po kiekvieno naudojimo svarbu pašalinti mikroorganizmus, kurie galimai liko kaukėje. Kaip tai daryti? Galima keliais būdais.

Pats paprasčiausias yra dezinfekavimas. Tokiu atveju privalu visada po ranka turėti dezinfekcinius skysčius, kurie turi būti ne mažiau nei 70 %. Rečiau pasiteisinantis ir daugiau laiko reikalaujantis darbas yra plovimas su muilu. Tačiau trinti reikia ilgai, darbas nėra labai patogus. Galiausiai, geriausias pasirinkimas yra jų virinimas arba garinimas su lygintuvu. Svarbiausia, kad pasiekiama temperatūra būtų apie 100 laipsnių. Nuo tokio karščio kaukė nebus sugadinama, galės būti naudojama vėl, tačiau pašalinsite visus mikroorganizmus, kurie vėliau galėjo sukelti įvairias ligas žmogui.

Taigi, tinkama apsauga – būtina. Svarbiausia ja rūpintis ne tada, kai tai tampa gyvybiškai svarbu, tačiau dar tada, kol galimas jas įsigyti greitai, paprastai ir pigiai.