Daugkartinis respiratorius KN95 – apsaugai nuo virusų!

Paskelbė admin

Nors tik paskutiniu metu labai daug kalbama apie respiratorius bei jų naudą siekiant apsisaugoti nuo virusų, tačiau išties dėl savo funkcionalumo tai yra daiktas, kuris turi būti kiekvienuose namuose. Ir dėl COVID-19 viruso, kuris aktualus šiuo metu, ir dėl kiekvienais metais Lietuvoje esančių virusų, kurie sukelia gripą bei kitas peršalimo ligas.

Daugkartinis respiratorius – geriausia apsauga

daugkartiniai respiratoriai

Jeigu planuojate nešioti apsaugas, kurios gali padėti apsisaugoti nuo virusų – tokiu atveju siūlome rinktis tas – kurios geriausios kokybės, tikrai garantuoja naudą, kurios yra tikimasi. Daugkartinis respiratorius KN95 dažnai vadinamas vienu geriausiu pasirinkimu, kuris sėkmingai sulaiko mikrobus, įvairias bakterijas, virusus net iki 95 %, tad tai vienas geriausių rodiklių.

Žinoma, daugkartiniai – visada geresnis pasirinkimas, kadangi ne tik sutaupysite, tačiau ir po ranka visada turėsite daiktą, kuris garantuoja geriausią apsaugą. Svarbiausia – tinkama jo priežiūra, kadangi po kiekvieno ėjimo į pavojingas vietas, kur galima užsikrėsti virusu – būtinas jo išvirinimas.

Specialiai įrangoje dedami filtrai turi dvigubas filtravimo bei adsorbcijos funkcijas, kurios blokuoja net ir pačias mažiausias, mikroskopines daleles.

Respiratoriaus priežiūra

Daugkartiniai respiratoriai yra geriausias šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas apsaugai, tik rinkitės tai, kas yra pripažįstama, perkama ir patikima.  Būtent mūsų minėtas KN95 modelis gali būti plaunamas net iki 100 laipsnių temperatūroje. Taigi, po kiekvieno pasivaikščiojimo lauke būtinai išvirinkite jį arba garinkite su lygintuvu. Tokiu atveju bus panaikinami bet kokio pobūdžio mikroorganizmai, juolab, respiratorius vėl galės būti naudojamas.

Užsisakant komplektus dažniausiai su jais pateikiamos ir filtrai, kurie gali būti keičiami. Jie taip pat gali būti plaunami aukštoje temperatūroje, yra atsparūs karščiui, ilgai tarnauja, svarbiausia, kad dėl didelio karščio – neyra.

Kai kurie plovimo metu naudoja įvairius chemikalus, ploviklius, tačiau tai tikrai nėra būtina. Svarbiausia – karštas vanduo, kuris turi pasiekti virimo temperatūrą. Tai reiškia, kad respiratoriai negali būti skalbiami tik skalbyklėje, kadangi dažniausiai naudojama standartinė 60-ies laipsnių temperatūra yra per maža. Taip pat kai kurie po virimo papildomai įrangą dezinfekuoja. Pasikartosime, kad tai taip pat nėra būtina. Nebent norite dezinfekuoti nešiojimo metu. Galima, tačiau dėl nemalonaus dezinfekcinio skysčio kvapo – nešiojimas dažniausiai tampa komplikuotas.

Daugkartiniai respiratoriai – pagal kiekvieno poreikius

Daugkartinis respiratorius KN95 yra universalus, kadangi turi reguliuojama universalus didumo gumą, kuri gali būti labiau arba mažiau tempiama. Dėl universalumo jis gali būti naudojamas visos šeimos, žinoma, dėti tas, kad tuo metu keliauja į masinio susibūrimo vietas. Pasikartosime, kad po nešiojimo – būtinas dezinfekavimas.

Prisitaikydamas prie veido formos – jis visiškai neveržia, svarbiausia – netrukdo kvėpuoti, tad net ir ilgą laiko tarpą būdami su juos – kvėpuosite įprastai bei nejausite jokio diskomforto.

Nors šiuo metu respiratoriai perkami dėl viruso, tačiau kiekvienas, kuris rūpinasi savo sveikata – turi bent kelis vienetus turėti namuose. Tai puiki apsauga ir nuo sezoninių ligų, net dulkių bei žiedadulkių, kurios sukelia alergijas. Daugiau apie šį respiratorių galite pasiskaityti čia.