Dirbame tik dėl Jūsų!

Klientai yra mūsų prioritetas, mes stengiamės ir dirbame tik dėl dėl Jūsų 100% pasitenkinimo, mūsų ūnikalus katalogas ir aukščiausio lygio aptarnavimas sukurtas tik dėl Jūsų!

APIE MUSSUSISIEKITE

Tarpininkaujame jau beveik 5 metus!

Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį prekių katalogą. Dauguma prekių prekiaujame vieninteliai Lietuvoje, todėl galite būti tikri, kad mūsų kataloge rasite išskirtines bei naujai sukurtas inovacijas!

Savo klientus laikome svarbiausiais, todėl Jums ne tik siūlome malonų bei profesionalų aptarnavimą, nemokamą pristatymą, bet ir išskirtines prekes, kurias galite įsigyti tik mūsų internetinėje parduotuvėje. Jeigu yra prekė, kurios Jūs pageidaujate – maloniai kviečiame susisiekti info@lektro.lt ir mes pažadame apsvarstyti galimybę patalpinti Jūsų norimą prekę.

PATIKIMUMAS

Mumis pasitiki daugiau nei 2000 klientų ir juridiniai asmenys bei valstybinės įstaigos, kurios pirko mūsų internetinėje parduotuvėje.

SAUGUS APSIPIRKIMAS

Mūsų internetinė parduotuvė turi patvirtintą SSL sertifikatą, kuris garantuoja, kad Jūsų visi duomenys bus apsaugoti.

VARDAS

Mes turime daugiau nei 12000 fanų savo Facebook puslapyje ir kiekvieną savaitę jų vis daugėją, esame atrašę į daugiau nei 5000 laiškų ir pakėlę telefoną daugiau nei 3000 kartų tam, kad suteiktume Jums prfesionalią konsultaciją!

ĮMONĖ ĮREGISTRUOTA LIETUVOJE

Mūsų įmonė oficialiai registruota Lietuvoje ir yra patvirtinta registrų centro bei įmokų surinkimo sistemos Paysera.

MB Ateities vartai

Įmonės kodas: 305079175

Raudondvario pl. 78 Kaunas

SKAIČIAI KALBA UŽ MUS

2005 KLIENTŲ MUS APLANKO KASDIEN
554 KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ
4 METAI KAIP GYVUOJA VARDAS
28000 FACEBOOK FANŲ

KĄ KLIENTAI SAKO:

Tai mūsų klientų nuomonės apie mus

Rekvizitai:

MB Ateities Vartai

Įmonės kodas 305079175

PVM mokėtojo kodas LT100012412714